Vítejte na stránkách PORADCE PRO VÝŽIVU A SUPLEMENTACI

 

     Zdravá výživa je trendem moderní doby a řada z nás bojuje s nesprávnou životosprávou a s problémy, které s tím souvisí. Začít se stravovat zdravěji, cítit se lépe, zhubnout nebo nabrat svalovou hmotu není jednoduché a vyžaduje to čas, proto je vhodná podpora nutričního poradce, který vám zhodnotí váš aktuální stav a navrhne konkrétní účinná řešení.

     Výživový poradce samozřejmě není lékař, ale spíš odborný pomocník a rádce v oblasti prevence zdravotních problémů, souvisejících s výživou a životním stylem. Racionální výživa občas vzbuzuje představu neustálého odříkání, konzumace pouze ne příliš chutných potravin nebo složitou a zdlouhavou přípravu zdravých pokrmů. Ne každý se snaží zajímat trochu hlouběji, jaké že to potraviny vlastně konzumuje a hlavně jaký je jejich vliv na naše zdraví.

     Kontrola a prevence ve výživě, ať už své vlastní či svých blízkých, se často v rodinách podceňuje a bagatelizuje. Většinou zvážníme až ve chvíli, kdy se objeví zdravotní potíže nebo příznaky některých onemocnění. Mnoho lidí také důvěřuje bulvárním časopisům a reklamám, které jsou denně plné diet a rad, jak zhubnout, co a jak jíst, častokrát ale zcela nevhodných. Současná technologie výroby a zpracování potravin, doplňků stravy, jejich označování a úroveň kvality, je velmi spletitá a široká oblast.

     Výživové poradenství by mělo být postaveno na seriózních vědeckých a lékařských poznatcích a stát se běžnou součástí komplexní péče o zdraví moderního člověka.

Navštivte nás v Karlových Varech. viz Kontakt

 

© 2010-2012 WebMaster a-dvorak@seznam.cz

Vytvořeno službou Webnode