Komplexní program hubnutí - půlroční kůra

 

Smyslem naší činnosti je pomoci zdravě a dlouhodobě zhubnout.

Program je vhodný pro klienty, kteřý mají zájem o dlouhodobé snížení svojí tělesné váhy. 

"Jedná se o komplexní program zdravého hubnutí. Osobní dietní plán. Dietní jídelníček. Tato kůra zahrnuje pravidelné měsíční měření na přístroji InBody 230, kompletní analýzu Vašeho těla, průběžné poradenství v oblasti jídelníčku i pohybových aktivit. Navíc zahrnuje samozřejmě roční poradenství formou elektronické komunikace."

InBody

Tato kůra zahrnuje pravidelné měsíční měření na přístroji InBody 230. Zde více informací o přístroji InBody 230.

Dále zahrnuje kompletní analýzu Vašeho těla, poradenství v oblasti jídelníčku i pohybových aktivit. Navíc zahrnuje samozřejmě roční poradenství formou elektronické komunikace.

Program je zaměřen jak na klienty, kteří mají celkovou nadváhu, ale i na ty, kteří chcete zhubnout např. jen o dva či tři kilogramy v určitých tělesných partiích.

Trvalá dieta

 

V rámci programu využíváme širokou škálu prostředků, od analýzy a úpravy Vašich návyků, stanovení optimální energetické bilance s ohledem na požadovaný váhový úbytek, přes volbu vhodných potravinových doplňků a v opodstatněných případech i léků. Individuálně sestavený program sestává z desítek dalších prvků, které musím vzít v úvahu a které společně vytváří ucelený program přizpůsobený pro každého jednotlivého klienta.

S uplatněním osvědčených postupů léčby nadváhy, dosahujeme nejen trvalé snížení váhy klienta, ale i zmírnění až odstranění souvisejících zdravotních komplikací (příznaky diabetu, bolesti pohybového aparátu a desítky dalších). Výsledkem po absolvování programu je ve více než 80% případů trvalé odstranění nadváhy, dosažení dlouhodobě optimální tělesné hmotnosti s trvalým pozitivním vlivem na zdravotní stav klienta.

Podpůrné prostředky, které používám, jsou užity výhradně v souladu se zdravotním stavem klienta a s poznatky moderní lékařské vědy. Nevyužíváme žádné "zaručené diety" ani takzvané postupy alternativní medicíny. S léky se v programech setkáte spíše okrajově, jejich úloha je podpůrná, jejich užívání však příznivě doplňuje účinek jiných metod.

Váhový úbytek klienta by neměl překročit 1 kg za týden.

Od množství tělesného tuku, kterého se chcete zbavit, se odvíjí kolik času ve Vašem případě celý program zabere, zda několik týdnů, či měsíců. V každém případě půjde o snížení váhy trvalé, stačí se držet jasných a snadno dodržitelných pravidel, která v rámci programu snadno pochopíte a budete umět používat.

Pokud jste nyní rozhodnut(a) snížit svou váhu kvůli sobě a svým blízkým, pokud chcete zlepšit kvalitu svého života, mít více energie na práci i na rodinu, zbavit se nebo alespoň omezit zdravotní problémy, Váš další krok by měl být objednat se.

 

 Zpět na základní nabídku služeb a ceník.

 

© 2010-2012 WebMaster a-dvorak@seznam.cz

Vytvořeno službou Webnode